Author: j***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻
顏色: 漸層棕色
Price: HK$379.00
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | HD Lace |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 225 g |
| 長度 | 45 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb251217151920252563450 |
Author: j***2
Date:
Review: 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻
顏色: 漸層棕色
Author: s***7
Date:
Review: Value for money: 💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯like a natural hair
顏色: 漸層棕色
Author: k***7
Date:
Review: Fácil de usar: Eu amei vou comprar mais depois muito linda
顏色: 亞麻金
Author: q***t
Date:
Review: Easy to wear: manbsbsbsbbsbsbdbdbndnnsnsnsnnsnsnsnsns
顏色: 漸層棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.